»  טיסה למקדוניה    

טיסה למקדוניה

להזמנת טיסה למקדוניה : לחצו כאן [אורכיד]

ניתן להזמין דרך אתר אקספדיה טיסות מתל אביב לסקופייה / מקדוניה, בתחתית ראו פרטי חברות התעופה הזרות מהמדינות השכנות בלבד, המגיעות למקדוניה מנמלי תעופה שונים סמוכים למקדוניה.
מחפשים טיסה זולה למקדוניה, הרשמו לשרות smstravel ותקבלו עדכון ישיר לנייד שלכם כאשר תתפרסם כזו!


מקדוניה הולכת ומתפתחת בקצב מהיר למדי, בשנת 2009 מקדוניה רשמה גידול עצום בתיירות הנכנסת, חברות התעופה בישראל עדיין מסוההות למדי לגבי טיסות למקדוניה ולכן קיימות טיסות צארטר מעת לעת, אך עם זאת ישראלים המעוניינים להגיע למקדוניה בטיסה יכולים לעשות שאת דרך מספר הולך וגדל של קונקשנים בתוך אירופה, מאות ישראלים שהגיעו בטיסה למקדוניה בשנה החולפת עשו דרכם דרך טורקיה, או יוון או איטליה או בולגריה, למידע והזמנת של טיסה למקדוניה אנו ממליצים על אתר אקספדיה עולמי, באתר ניתן למצוא טיסה מכל מקום לכל מקום בעולם וגם מתל אביב למקדוניה.

חדש, לאחרונה גם אל על שלנו מפעילה אפשרות טיסה למקדוניה, מחירים והזמנה גם של טיסות אל על ניתן לבצע באתר אקספדיה, אפשרות נוספת וזולה יותר בדרך כלל לטיסה למקדוניה היא עם קונקשן בפראג עם צ'כיה ארליינס.

זקוקים לעזרה בהמלצה או בבחירה של מלונות במקדוניה?
השאירו לנו פנייה, נשמח לעזור - השרות ללא תשלום.   ראו גם הזמנת טיסה לאיטליה ראו גם טיסה לאתונה וגם טיסה ליוון [ יעד קרוב ]

 
  עמוד הבית
  הזמנת מלון במקדוניה
  אוכריד מלונות
  סקופיה מלונות
  ביטולה מקדוניה
  טיסה למקדוניה
  מקדוניה אוכל
  כיצד מגיעים למקדוניה
  אטרקציות במקדוניה
  מקדוניה תחבורה
  מקדוניה מידע חיוני
  מקדוניה מזג אוויר
  שטח, גבולות ואקלים
  מלונות מומלצים במקדוניה
  השכרת רכב במקדוניה
  איטליה
  מפת מקדוניה
  טיול במקדוניה
  טיול מקדוניה 2
  צור קשר + אתרים
  פרסום באתר